| Marka Adı: | Ohory |
| MOQ: | 188 metre |
| Fiyat: | Confirm Price Based On Product |
| Paketleme Ayrıntıları: | Gereksinime göre |
| Ödeme Şartları: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Otobüs çubuğu şekli | Dikdörtgen |
| Rating Voltajı | 600V |
| Boyut | Özel |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Rütbeli Akım | 1000A |
| Adlık Voltaj | 380V / 660V |
| İzolasyon sınıfı | F |
| Otobüs Çubuğu Yapılandırması | Üç fazlı, üç telli veya üç fazlı, dört telli |
| İletici malzeme | Bakır |
| Kurulum Türü | İçeride/dışarıda |
| Marka Adı: | Ohory |
| MOQ: | 188 metre |
| Fiyat: | Confirm Price Based On Product |
| Paketleme Ayrıntıları: | Gereksinime göre |
| Ödeme Şartları: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Otobüs çubuğu şekli | Dikdörtgen |
| Rating Voltajı | 600V |
| Boyut | Özel |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Rütbeli Akım | 1000A |
| Adlık Voltaj | 380V / 660V |
| İzolasyon sınıfı | F |
| Otobüs Çubuğu Yapılandırması | Üç fazlı, üç telli veya üç fazlı, dört telli |
| İletici malzeme | Bakır |
| Kurulum Türü | İçeride/dışarıda |