| Marka Adı: | Ohory |
| MOQ: | 188 Meters |
| Fiyat: | Confirm Price Based On Product |
| Paketleme Ayrıntıları: | According To Requirement |
| Ödeme Şartları: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ürün Türü | Otobüs yolu |
| Rütbeli Akım | 1000A |
| Otobüs çubuğu şekli | Dikdörtgen |
| Boyut | Özel |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Otobüs Çubuğu Yapılandırması | Üç fazlı, üç telli veya üç fazlı, dört telli |
| Konut | Alüminyum alaşımı |
| Güç derecesi | 3.3kV - 36kV |
| Belirli Sıklık | 50-60Hz |
| Marka Adı: | Ohory |
| MOQ: | 188 Meters |
| Fiyat: | Confirm Price Based On Product |
| Paketleme Ayrıntıları: | According To Requirement |
| Ödeme Şartları: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ürün Türü | Otobüs yolu |
| Rütbeli Akım | 1000A |
| Otobüs çubuğu şekli | Dikdörtgen |
| Boyut | Özel |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Otobüs Çubuğu Yapılandırması | Üç fazlı, üç telli veya üç fazlı, dört telli |
| Konut | Alüminyum alaşımı |
| Güç derecesi | 3.3kV - 36kV |
| Belirli Sıklık | 50-60Hz |