| Marka Adı: | Ohory Electric |
| MOQ: | 1000 Pcs |
| Fiyat: | Confirm Price Based On Product |
| Paketleme Ayrıntıları: | According To Requirement |
| Ödeme Şartları: | TT/LC |
Alev geriletici silikon köpüğü, yangına dayanıklılık ve dayanıklılık gerektiren uygulamalar için tasarlanmış yüksek performanslı bir malzemedir.Bu kapalı hücreli silikon köpüğü, mükemmel germe dayanıklılığını (5-10 MPa) UV direnci ve esnekliği ile birleştirir, zorlu ortamlar için idealdir.
Sürekli bir oran 0.45±0.03 ve 100-200%'lik bir kopma uzunluğu ile bu malzeme, hareketlere uyum sağlayarak gerginlik altında bütünlüğünü korur.Çeşitli endüstriyel uygulamalar için çok yönlü kurulum seçenekleri sunar.
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Kırılma sırasında uzanma | 100-200% |
| Malzeme | Silikon |
| Kalınlığı | 0.5-30 mm |
| Oran | 0.45±0.03 |
| Isı İleticiliği | 0.1-0.2 W/mK |
| Hacim direnci | ≥1.0×1015Ω-cm |
| Sıkıştırma Seti | % 10 |
![]()
Bu alev geriletici silikon köpüğü yaygın olarak kullanılır:
Çin'in Dongguan kentinde Ohory Electric tarafından üretilen bu ürün, ISO 9001, UL, IEC, CNAS ve CMA sertifikalarına sahiptir.
| Marka Adı: | Ohory Electric |
| MOQ: | 1000 Pcs |
| Fiyat: | Confirm Price Based On Product |
| Paketleme Ayrıntıları: | According To Requirement |
| Ödeme Şartları: | TT/LC |
Alev geriletici silikon köpüğü, yangına dayanıklılık ve dayanıklılık gerektiren uygulamalar için tasarlanmış yüksek performanslı bir malzemedir.Bu kapalı hücreli silikon köpüğü, mükemmel germe dayanıklılığını (5-10 MPa) UV direnci ve esnekliği ile birleştirir, zorlu ortamlar için idealdir.
Sürekli bir oran 0.45±0.03 ve 100-200%'lik bir kopma uzunluğu ile bu malzeme, hareketlere uyum sağlayarak gerginlik altında bütünlüğünü korur.Çeşitli endüstriyel uygulamalar için çok yönlü kurulum seçenekleri sunar.
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Kırılma sırasında uzanma | 100-200% |
| Malzeme | Silikon |
| Kalınlığı | 0.5-30 mm |
| Oran | 0.45±0.03 |
| Isı İleticiliği | 0.1-0.2 W/mK |
| Hacim direnci | ≥1.0×1015Ω-cm |
| Sıkıştırma Seti | % 10 |
![]()
Bu alev geriletici silikon köpüğü yaygın olarak kullanılır:
Çin'in Dongguan kentinde Ohory Electric tarafından üretilen bu ürün, ISO 9001, UL, IEC, CNAS ve CMA sertifikalarına sahiptir.