| Marka Adı: | Ohory Electric |
| MOQ: | 1000 Pcs |
| Fiyat: | Confirm Price Based On Product |
| Paketleme Ayrıntıları: | According To Requirement |
| Ödeme Şartları: | TT/LC |
| Mülkiyet | Değer |
|---|---|
| UV Direnci | - İyi. |
| Genişliği | <910mm |
| Kalınlık aralığı | 0.5-30 mm |
| Isı İleticiliği | 0.1-0.2 W/mK |
| Hacim direnci | ≥1.0×1015Ω-cm |
| Sıcaklığa dayanıklılık | 200°C'ye kadar |
| Malzeme | Silikon |
| Alev geriletici | - Evet. |
| Sıkıştırma Seti | % 10 |
| Oran | 0.45±0.03 |
![]()
| Marka Adı: | Ohory Electric |
| MOQ: | 1000 Pcs |
| Fiyat: | Confirm Price Based On Product |
| Paketleme Ayrıntıları: | According To Requirement |
| Ödeme Şartları: | TT/LC |
| Mülkiyet | Değer |
|---|---|
| UV Direnci | - İyi. |
| Genişliği | <910mm |
| Kalınlık aralığı | 0.5-30 mm |
| Isı İleticiliği | 0.1-0.2 W/mK |
| Hacim direnci | ≥1.0×1015Ω-cm |
| Sıcaklığa dayanıklılık | 200°C'ye kadar |
| Malzeme | Silikon |
| Alev geriletici | - Evet. |
| Sıkıştırma Seti | % 10 |
| Oran | 0.45±0.03 |
![]()